Wynajem

17499591_1302825153099028_1944366536_o

Z uwagi na duże zainteresowanie związane z organizowaniem wydarzeń na Zamku Dybów prezentujemy Państwu naszą ofertę wynajmu obiektu. Poniżej znajduje się cennik wynajęcia poszczególnych terenów zamkowych.

Wynajem miejsca na ognisko
W ofercie udostępniamy miejsce na ognisko położone przed zamkiem, zapewniamy także szpikulce na kiełbaski, drewno oraz miejsca do siedzenia.

Cena za pierwszą godzinę: 80 zł | Cena za każdą kolejną godzinę: 40 zł
Przy wynajmie na cztery godziny - piąta gratis: 200 zł | Cena za dobę: 400 zł
Istnieje także możliwość przygotowania przez nas jedzenia na ognisko (kiełbaski, bułki, przyprawy) w cenie 9 zł za porcję oraz wynajem grilla wraz z zapewnieniem wyżywienia, podobnie jak w przypadku ogniska.

Wynajem dziedzińca zamkowego
Zakres wynajmu obejmuje cały dziedziniec zamkowy z dostępem do prądu (dodatkowo płatny wg zużycia), przenośnych toalet, zadaszeń, wiat oraz miejsc do siedzenia dla 80 osób. Ceny wynajmu dziedzińca ustalamy indywidualnie.
Istnieje możliwość rozpalenia ogniska na dziedzińcu.

Wynajem polany przed zamkiem
W zakresie oferujemy: dostęp do prądu (dodatkowo płatny wg zużycia) oraz toalet przenośnych.

Cena za pierwszą godzinę: 200 zł
Cena za każdą kolejną godzinę: 50 zł
Przy wynajmie na cztery godziny piąta gratis: 350 zł
Cena za dobę: 700 zł

Polana posiada miejsce na ognisko.

Wynajem całego zamku
Zakres wynajmu obejmuje wykorzystanie polany, dziedzińca wraz z niezbędną infrastrukturą: toalety przenośne, zadaszenia i wiaty, ławki i stoły piknikowe, dostęp do prądu (dodatkowo płatny wg zużycia) wraz z możliwością zorganizowania ogniska lub grilla (zapewniamy akcesoria oraz opał). Ceny wynajmu zamku ustalamy indywidualnie. 

Wynajem strojów i akcesoriów
Dzięki współpracy z naszym partnerem, SPES Medieval Market, mamy możliwość zaoferowania Państwu wynajem średniowiecznych strojów i akcesoriów, takich jak meble, akcesoria kuchenne, biżuteria, artykuły życia codziennego. Mogą one służyć zarówno w trakcie Państwa imprez na Zamku, jak również przy innych wydarzeniach w dowolnej lokalizacji.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: info@medieval-market.com, +48 605 309 768.

Więcej informacji na stronie: https://www.medieval-market.com/pl/wynajm.php

Jeśli są Państwo organizatorami akcji społecznych i charytatywnych, prosimy o indywidualny kontakt w celu wyceny zamówienia i dostosowania go do Państwa oczekiwań.