Gildia Przygód

Odwiedź stronę Gildii Przygód!

Czy to możliwe, żeby w jednym miejscu spotkali się pasjonaci historii oraz posiadający 20 lat doświadczeń organizatorzy inicjatyw historycznych i kulturalnych? Nam się to udało!

Nasza oferta jest tak bardzo różnorodna, ponieważ zespół „Gildii Przygód” tworzą młodzi ludzie działający na wielu płaszczyznach związanych z historią i kulturą. Animatorzy przygotują ciekawe zabawy dla Twoich gości, historycy zadbają o zachowanie autentyzmu podczas spektakli plenerowych, a profesjonalni architekci imprez zapewnią odpowiedni klimat Twojemu przedsięwzięciu. Nie boimy się wyzwań, pomożemy urzeczywistnić nawet najbardziej nietuzinkowy pomysł, zapewnimy dobrą zabawę i rozrywkę dla wszystkich uczestników! Do każdego wyzwania podchodzimy z pasją i z pełnym zaangażowaniem, dlatego możesz mieć pewność, że z nami spotka Cię niezapomniana przygoda.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną opcję dla siebie. Możesz liczyć na indywidualne podejście, ponieważ zależy nam, żebyś miło wspominał pobyt w „Gildii Przygód” na Zamku Dybów w Toruniu.

Godziny otwarcia biura:
8:00 - 16:00

Informacje dotyczące Rejsów po Wiśle znajdziesz tutaj!

Dane kontaktowe:
telefon: 575-145-800
e-mail: info@gildiaprzygod.pl