Śladami Wisły 2019 – darmowe rejsy wiślane!

Śladami Wisły 2019" to kontynuacja cyklu rejsów promujących rozwój turystyki wiślanej. W trakcie niezwykłej wiślanej przygody uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z wieloma zagadnieniami związanymi zarówno z Toruniem, jak i okolicami.

 

Program rejsów:

26.05.2019 - rejsy krótkie (8 kursów x 1 godzina) od 12:00 do 20:00
23.06.2019 - rejsy krótkie (8 kursów x 1 godzina)
20.07.2019 - rejsy średnie (2 kursy x 4 godziny)

 

Dwa dni rejsów krótkich

Krótkie rejsy wiślane prowadzone będą z Bulwaru Filadelfijskiego z udziałem przewodników. Godzinne przeprawy przez Wisłę będą okazją do zaznajomienia się z tematyką wiślaną i dowiedzenia się więcej na jej temat.

Obierzemy trasę wzdłuż Bulwaru Filadelfijskiego, z której uczestnicy będą mogli podziwiać toruńską starówkę - jak wiadomo z perspektywy Wisły wygląda najbardziej zjawiskowo 

Na każdy rejs przypada około 40 miejsc. W celach organizacyjnych przygotujemy specjalne bezpłatne bileciki - do odebrania z naszego stanowiska na Bulwarze od godz. 11:00. Na te rejsy nie obowiązują zapisy - kto pierwszy, ten lepszy, natomiast miejsc powinno być wystarczająco.

Rejsy rozpoczynają się również z Bulwaru, z pomostu flisaków niedaleko punktu z biletami.

 

Rejsy średnie

Podczas tych rejsów uczestnicy również będą mieli okazję zgłębić wiedzę na temat Wisły oraz Torunia i jego okolic. W przeprawach wezmą udział doświadczeni przewodnicy, a łodzie sterowane będą przez wykwalifikowanych flisaków w tradycyjnych strojach. W trakcie każdej z podróży uczestnicy będą mieli okazję do podziwiania panoramy Torunia w jego pełnej okazałości.

 

Udział w rejsach jest darmowy, a ilość miejsc ograniczona. O udziale w rejsach decyduje kolejność zgłoszeń.

O zapisach poinformujemy na wydarzeniu na facebooku.

W razie pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.
Email: sekretariat@dybow-nieszawa.org.pl
Telefon: +48 537 370 730

Zadanie realizowane w ramach dofinansowania dla organizacji pozarządowych Urzędu Miasta Torunia.

Comments are closed.