II Toruńskie Forum Wiślane

Data: 27.04.2018

Miejsce: Przystań Toruń

Wszystkich, którym Wisła jest bliska, zapraszamy na II Toruńskie Forum Wiślane. Inicjatywa wspólnego spotkania osób i organizacji, które działają na Wiśle, dla Wisły i nad Wisłą, w zeszłym roku cieszyła się dużą frekwencją - dlatego uznaliśmy, że wartą ją kontynuować.

Dla gości przygotowane zostaną panele dyskusyjne, w trakcie których zarówno prelegenci, jak i słuchacze, będą mogli rozmawiać, zgłaszać swoje wnioski i przemyślenia związane z szeroko pojętą tematyką wiślaną. W trakcie tej inicjatywy na gości będzie czekał drobny poczęstunek, podczas którego uczestnicy będą mogli podziwiać wystawę zdjęć związaną z Wisłą, zaś po zakończeniu debaty nastąpi integracja przy ognisku z szantami ;).

Forum Wiślane będzie wydarzeniem, które zapoczątkuje toruńską majówkę i majówkę w regionie!

Forum odbędzie się w Przystani Toruń. W trakcie spotkania pragniemy podjąć m.in następujące zagadnienia:
- dotychczas osiągnięte rezultaty związane z Wisłą - w szczególności w tych tematach, które zostały zasygnalizowane na poprzednim Forum
- historia działań związanych z Wisłą
- dyskusja na temat nowych planów i możliwości ich realizacji
- krótkie prezentacje inicjatyw i pomysłów zgłoszonych wcześniej przez uczestników.
- nie zabraknie również czasu na integrację przy kawie i ciasteczkach 😉

Na zakończenie uczestnicy spotkania zostaną zaproszeni na specjalne integracyjne ognisko z szantami i ciepłym poczęstunkiem. Dodatkowo na uczestników będzie czekała niespodzianka ;).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - w najbliższym czasie będziemy informować na temat zapisów oraz szczegółowej agendy wydarzenia.

Wydarzenie na Facebooku

 

ZADANIE ZOSTAŁO DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA TORUNIA W RAMACH KONKURSU DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

baner_dofinansowanie4

Comments are closed.