Gildia Przygód na Zamku Dybów

Odkryj jedną z najciekawszych atrakcji Torunia!

Położony w centrum miasta Zamek Dybów jest jedynym zabytkowym miejscem w Toruniu usytuowanym w otoczeniu rezerwatu przyrody „Kępa Bazarowa” bezpośrednio nad Wisłą. 20 tys. m2 idealnych do czynnej rekreacji oraz różnorodnej aktywności w dziedzinie kultury, sportu i przede wszystkim historii. Losy obiektu są ściśle związane z historią Torunia i panującym na tym terenie Krzyżakami. Mury zamkowe były również świadkami przełomowych wydarzeń w historii naszego kraju. Z tym wyjątkowym miejscem wiąże się wiele miejskich legend! Pozostałe do dziś mury skrywają wiele tajemnic i historii, które czekają na odkrycie. Skusisz się?

Odwiedź stronę Gildii Przygód!

CZEKA CIĘ:

  • zabawa, rozrywka, edukacja i relaks w jednym
  • atrakcyjna przestrzeń do wypoczynku i rekreacji
  • niezapomniane doświadczenia
  • pełne pasji warsztaty i zajęcia dla osób w każdym wieku

Nasza oferta jest tak bardzo różnorodna, ponieważ zespół „Gildii Przygód” tworzą młodzi ludzie działający na wielu płaszczyznach związanych z historią i kulturą. Animatorzy przygotują ciekawe zabawy dla Twoich gości, historycy zadbają o zachowanie autentyzmu podczas spektakli plenerowych, a profesjonalni architekci imprez zapewnią odpowiedni klimat Twojemu przedsięwzięciu. Nie boimy się wyzwań, pomożemy urzeczywistnić nawet najbardziej nietuzinkowy pomysł, zapewnimy dobrą zabawę i rozrywkę dla wszystkich uczestników! Do każdego wyzwania podchodzimy z pasją i z pełnym zaangażowaniem, dlatego możesz mieć pewność, że z nami spotka Cię niezapomniana przygoda.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealną opcję dla siebie. Możesz liczyć na indywidualne podejście, ponieważ zależy nam, żebyś miło wspominał pobyt w „Gildii Przygód” na Zamku Dybów w Toruniu.

Godziny otwarcia biura:
8:00 - 16:00
Godziny funkcjonowania stanowisk stałych na Zamku Dybów:
10:00 - 20:00

Dane kontaktowe:
telefon: 575-145-800
e-mail: info@gildiaprzygod.pl

Do zobaczenia na Zamku Dybów w Toruniu!

Comments are closed.