Fantastyczny Dzień Dziecka 2019 – piknik na zamku Dybów

Trzecia odsłona Fantastycznego Dnia Dziecka - niezwykłej imprezy rodzinnej organizowanej przez Fundację "Zamek Dybów i Gród Nieszawa" i Osiedle 4 Pory Roku - APRO INVESTMENT. Będzie to jednocześnie pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane dzieciom, które odbędzie się na toruńskim lewobrzeżu!

Już 2 czerwca przeniesiemy się do świata fantasy, a teren wokół zamku Dybów odwiedzą postacie doskonale znane z bajek, baśni i filmów. W ciągu dnia odbędą się liczne animacje i pokazy, które przybliżą uczestnikom świat znany z bajek i baśni. Będzie szansa wykazać się na wymagającym torze przeszkód, spróbować sił na prawdziwym stanowisku łuczniczym czy zrelaksować się przy tradycyjnych zabawach i grach planszowych. Postacie z popularnych baśni przygotują dla najmłodszych specjalne zadania i quizy!

Czeka na Was również przebieralnia, która pozwoli jeszcze bardziej poczuć się częścią niezwykłego świata fantasy i zaprezentować w prawdziwym stroju książęcym. Całość uświetnią scenki rodzajowe i profesjonalne pokazy walk w wykonaniu rycerzy. Z nami nie ma czasu na nudę!

 

Fantastyczny Dzień Dziecka na zamku Dybów - atrakcje

- liczne konkursy z nagrodami,
- stanowiska stałe (łuk, bezpieczny oręż, rzut nożem),
- tor przeszkód w Szkole Kota,
- zaczarowany staw z nagrodami,
- bajeczne animacje,
- darmowy poczęstunek przy ognisku (do wyczerpania zapasów),
- pokazy walk prawdziwych rycerzy,
- gry planszowe,
- gra terenowa na terenie królewskiego zamku,
- przebieralnia strojów historycznych i bajkowych,
- stanowisko sprawnościowe,
- strzelnica ASG,
- dmuchany plac zabaw,
- klaun,
- ścianki zdjęciowe,
- i wiele innych!

Na lewobrzeże można dostać się za pomocą DARMOWEJ przeprawy rzecznej z Bulwaru Filadelfijskiego! Flisacy kursują w godzinach 12:30-18:30.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
ZAPRASZAMY!

Fantastyczny Dzień Dziecka w Toruniu

Wydarzenie na facebooku

Comments are closed.