Fantastyczny Dzień Dziecka 2018

Data: 2.06.2018

Godziny: 12:00 - 18:00

Miejsce: Zielony plac przy Fontannie Cosmopolis (Skwer Lucjana Broniewicza)

Wstęp i udział: bezpłatne

 

Nadchodzi druga odsłona Fantastycznego Dnia Dziecka - niezwykłej imprezy dla całych rodzin organizowanej przez Fundację "Zamek Dybów i Gród Nieszawa" i Gildię Przygód.

Już 2 czerwca przeniesiemy się do świata fantasy, a teren wokół toruńskiej fontanny Cosmopolis odwiedzą postacie doskonale znane z bajek, baśni i filmów. W ciągu dnia odbędą się liczne animacje i pokazy, które przybliżą uczestnikom świat znany m.in. z takich historii jak "Robin Hood", "Kot w butach" czy "Czerwony Kapturek". Na własne oczy będzie można zobaczyć słynną próbę miecza, wykazać się na wymagającym torze przeszkód, spróbować sił na prawdziwym stanowisku łuczniczym czy zrelaksować się przy tradycyjnych zabawach i grach planszowych. Postacie z popularnych baśni przygotują dla najmłodszych specjalne zadania i quizy!

Czeka na Was również przebieralnia, która pozwoli jeszcze bardziej poczuć się częścią niezwykłego świata fantasy i zaprezentować w prawdziwym stroju książęcym. Całość uświetnią scenki rodzajowe i profesjonalne pokazy walk w wykonaniu rycerzy. Z nami nie ma czasu na nudę!

W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty artystyczne pod okiem zawodowców, a także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
ZAPRASZAMY!

Galeria z pierwszej edycji

Wydarzenie na Facebooku

 

 

 

 

Zadanie realizowane w ramach dofinansowania dla organizacji pozarządowych Urzędu Miasta Torunia

baner_dofinansowanie4

Comments are closed.